ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Drodzy Rodzice

Przedszkole rozpoczyna swoją pracę 1 września (piątek) o godz. 6.30.
Przypominamy, że jest to "zwykły" dzień pracy. Prosimy zatem o przyprowadzenie dzieci do godz. 9.00 - o tej porze podajemy śniadanie.


Informacje dla rodziców dzieci (przedszkole i żłobek):
1.Przyprowadzamy dzieci do godziny 9.00, w szczególnych przypadkach prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczycielek lub opiekunek.
2.W pierwszych dwóch dniach Rodzice mają obowiązek wypełnienia przygotowanych przez nauczycielki pisemnych upoważnień do odbioru dzieci. Odbierać dzieci może tylko osoba dorosła legitymująca się dowodem osobistym. Do momentu dostarczenia upoważnienia, dzieci muszą odbierać rodzice!
3.Dziecko powinno mieć kapcie i ubrania na zmianę (jeżeli istnieje taka potrzeba).
4.Dzieci nie mogą przynosić produktów spożywczych.
5.Rodzice dzieci będących na diecie mają obowiązek dostarczyć zaświadczenie lekarskie o konieczności stosowania diety i listę produktów, których nie można podawać dziecku.
6.Nie przyprowadzamy dzieci chorych!


Informacje dla rodziców grupy żłobkowej i trzylatków:
1.Prosimy dostarczyć: ubrania na zmianę w podpisanych pudełkach, piżamę, pościel (oprócz grupy żłobkowej Motylki), kapcie, pieluszki (jeżeli dziecko korzysta z pieluch), smoczek w pojemniku (jeżeli istnieje taka potrzeba), butelkę w etui – wszystkie przedmioty powinny być czytelnie podpisane.
2.Prosimy o przyniesienie po paczce chusteczek higienicznych i chustek mokrych.
3.Na koniec każdego miesiąca Rodzice otrzymują pościel dziecka do prania.
4.W pierwszych dniach dziecko może przynieść ze sobą ulubioną przytulankę.


Szanowni Rodzice
Dnia 1.09.2023r. i 4.09.2023r. w holu głównym przedszkola będzie dyżurowała osoba, która udzieli Państwu informacji na temat przydziału dzieci do poszczególnych grup i skieruje Państwa dzieci do tychże oddziałów. Na drzwiach wejściowych do sal będą wywieszone listy dzieci oraz nazwiska nauczycieli i opiekunów.
Na początku września odbędą się w grupach zebrania organizacyjne, podczas których podamy Państwu najważniejsze informacje związane z organizacją pracy naszego przedszkola i poszczególnych grup oraz płatnościami. O terminach zebrań poinformują nauczycielki lub opiekunki.


Do miłego zobaczenia