Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice.

Przedszkole rozpoczyna swoją pracę 2 września ( poniedziałek ) o godz. 6.30.
Przypominamy, że jest to zwykły dzień pracy. Prosimy zatem o przyprowadzenie dzieci do godz. 9.00 - o tej porze podajemy śniadanie.

Informacje wstępne dla rodziców:

1. Przyprowadzamy dzieci do godziny 9.00, w szczególnych przypadkach prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczycielek lub opiekunek.
2. W pierwszych dwóch dniach Rodzice mają obowiązek wypełnienia przygotowanych przez nauczycielki pisemnych upoważnień do odbioru dzieci. Odbierać dzieci może tylko osoba dorosła legitymująca się dowodem osobistym. Do momentu dostarczenia upoważnienia, dzieci mogą odebrać tylko rodzice !
3. Dziecko powinno mieć kapcie i ubrania na zmianę (jeżeli istnieje taka potrzeba).
4. Dzieci nie mogą przynosić produktów spożywczych.
5. Rodzice dzieci będących na diecie mają obowiązek dostarczyć zaświadczenie lekarskie o konieczności stosowania diety i listę produktów, których nie można podawać dziecku.
6. Nie przyprowadzamy dzieci chorych.!
7. Dzieci mogą przynosić własne zabawki w każdy piątek.

Informacje dla rodziców dzieci z grupy żłobkowej i młodszych grup przedszkolnych :

1. Prosimy dostarczyć: ubrania na zmianę, piżamę, pościel, kapcie, pieluszki (jeżeli dziecko korzysta z pieluch), smoczek w pojemniku (jeżeli istnieje taka potrzeba), butelkę w etui – wszystkie przedmioty powinny być czytelnie podpisane.
2. Prosimy o przyniesienie po paczce chusteczek higienicznych i chustek mokrych.
3. Na koniec każdego miesiąca Rodzice otrzymują pościel dziecka do prania.
4. W pierwszych dniach dziecko może przynieść ze sobą ulubioną zabawkę.

Szanowni Rodzice.

Dnia 2.09.2019 r. i 3.09.2019 r. w holu głównym przedszkola będzie dyżurowała osoba, która udzieli Państwu informacji na temat przydziału dzieci do poszczególnych grup i skieruje Państwa dzieci do tychże oddziałów. Na drzwiach wejściowych do sal będą wywieszone listy dzieci oraz nazwiska nauczycieli i opiekunów.

Na początku września odbędą się w grupach zebrania organizacyjne, podczas których podamy Państwu najważniejsze informacje o organizacji pracy naszego przedszkola i odpłatnościach. O terminach zebrań poinformują nauczycielki lub opiekunki.

Do miłego zobaczenia!