Bal karnawałowy

Zgodnie z tradycją karnawałową w dniu 18 stycznia w naszym przedszkolu odbył się, tak długo oczekiwany przez dzieci, bal karnawałowy. W tym dniu przedszkolny hol zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, supermenów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Imprezę poprowadził DJ Adam Wędrak. Dzieci bawiły się doskonale, chętnie uczestniczyły w proponowanych układach tanecznych do wesołych i skocznych piosenek. Imprezę uświetnił występ taneczny naszych przedszkolaków, które pod bacznym okiem pana Jacka Baczeskiego z klubu tanecznego AKAT nabywają na codzień podstawowych umiejętności w tańcu towarzyskim. Podczas krótkiej przerwy dzieci z poszczególnych grup udały się na sesje zdjęciowe upamiętniające te niezapomniane chwile. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkich poczęstunków. Kolejny bal karnawałowy już za rok.