Płatności

uchwala na strone

 

 

 

 

Zarząd Stowarzyszenia „ Edukator” ustalił następujące zasady i rodzaje opłat za przedszkole:

Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola obowiązują dwa rodzaje opłat:

  • opłata stała za pobyt dziecka w przedszkolu w wysokości 200,00 złotych miesięcznie,
  • opłata za wyżywienie czyli dzienna stawka żywieniowa w wysokości 7 złotych za każdy dzień korzystania przez dziecko z wyżywienia.
    Wpłaty rodziców dokonywane są za dany miesiąc, w terminie do 15-go każdego miesiąca, w formie przelewu bankowego na wskazany rachunek bankowy przedszkola:
    Alior Bank O/Łomża 57 2490 0005 0000 4600 3615 1494
    Każdemu Rodzicowi, ponoszącemu koszty z tytułu wyżywienia dziecka w przedszkolu przysługują odpisy w wysokości stawki żywieniowej za każdy, zgłoszony wcześniej dzień nieobecności dziecka. Warunkiem koniecznym do uzyskania odpisu za żywienie jest powiadomienie pracowników przedszkola o planowanej nieobecności dziecka najpóźniej do godz. 12.00 w dniu poprzedzającym tę nieobecność (telefonicznie- nr tel. 86  216 30 45, na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio opiekunowi grupy).

Na pisemny, uzasadniony wniosek Rodziców / Opiekunów prawnych dziecka część opłaty obciążająca Rodziców może zostać obniżona przez Dyrektora, na podstawie obowiązujących zasad dokonywania odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu.

Więcej w tej kategorii: Jak wygląda nasz dzień »