Lista dzieci przyjętych do Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Mały Artysta” w Łomży na rok szkolny 2019/2020 w drugim etapie rekrutacji

ROCZNIK 2013

 

1. ANTOLAK NATALIA
2. BIKOWSKA NELA
3. BIKOWSKI SZYMON
4. DZIERŻYK KRYSTIAN
5. GLIBOWSKA MELANIA
6. GOSZCZYCKA WIKTORIA
7. GROCHOWSKA ANNA MAGDALENA
8. JURKOWSKA MAJA
9. KOŚCIUK MATEUSZ
10. KULESZA JACEK
11. KULESZA PAULINA
12. ŁUKASZEWICZ ZUZANNA
13. MAJEWSKA HANNA
14. NIEDŹWIECKI BORYS
15. NIESZAŁA KORNELIA
16. POPIELARCZYK MIKOŁAJ
17. SIENICKA AMELIA
18. SIENICKI FILIP
19. SŁAWIŃSKI MICHAŁ
20. SULKOWSKI KSAWERY
21. TRZASKA MAKSYM
22. TRZASKA WIKTOR
23. WASILEWSKA AMELIA
24. CHILMON LENA

ROCZNIK 2014

1. BIEŃCZYK ANTONI
2. BRZÓSKO RAFAŁ
3. CENDROWSKI MARCEL
4. CWALINA JEREMIASZ
5. DĄBKOWSKI WIKTOR
6. DĄBROWSKI IGOR
7. DUDA KRZYSZTOF
8. DZIEDZICKI TOMASZ
9. DZWONKOWSKA LENA
10. FRĄCZ ANTONI
11. GOSZCZYCKI ADAM
12. JASIONEK MIŁOSZ
13. KALINOWSKA ALEKSANDRA
14. KARWOWSKA WERONIKA
15. KŁYS JAKUB
16. KORDAS NADIA
17. KRAWCEWICZ MIŁOSZ
18. KRYJAK JOANNA
19. MAJEWSKA ANTONINA
20. MAKAĆ OLIWIA
21. MAKOWSKA ALICJA
22. MIERZEJEWSKI JAKUB
23. MICKIEWICZ NATALIA
24. MODZELEWSKA EMILIA
25. MSRYAN OSKAR
26. NOWAK MARIA
27. OGŁOZIŃSKI MIŁOSZ
28. PIETRUSZKA ZUZANNA
29. POLESIŃSKI FABIAN
30. RAMOTOWSKA NIKOLA
31. ROGALSKA NATALIA
32. RORKOWSKA MAJA
33. RYCHLIK IRMINA
34. SAMSEL OLIWIER
35. SAMSEL OSKAR
36. SZYMAŃSKI BOGUMIŁ
37. WALUK AMADEUSZ
38. WRÓBLEWSKI PAWEŁ
39. WYSZOMIRSKI FABIAN

ROCZNIK 2015

1. ABRAMOWICZ ZUZANNA
2. BACŁAWSKA ANITA
3. BRZÓSKO DAWID
4. BUCZYŃSKI SZYMON
5. CHERNIAKOWA ANNA
6. GAŁĄZKA ALEKSANDER
7. GARDOCKA GABRIELA
8. GOMOLA KACPER
9. GRABOWSKI ALAN
10. JANKOWSKA NELA
11. JASTRZĘBSKA JULIA
12. ŁADA ANDRZEJ KSAWERY
13. MICHAŁOWSKA KAJA LENA
14. MIECZKOWSKA OLIWIA
15. MIKLASZEWKA ANDŻELIKA ZUZANNA
16. MŁYNARCZYK FILIP
17. NIECIKOWSKI ALEKSANDER
18. NIEWIAROWSKI ANTONI
19. PARDA ALAN
20. PIAŚCIK AMELIA
21. POWICHROWSKI SZYMON
22. PTAK KACPER
23. REGLEWSKI FILIP
24. ROKUSZEWSKA DARIA
25. RYDELSKI OSKAR
26. SEŃCZYK HANNA
27. SIERZPUTOWSKI WIKTOR
28. SIWIK MAGDA
29. SOBOCIŃSKA OLIWIA
30. SOBOCIŃSKI DAWID
31. SUCHODOLSKA MAJA
32. SUSKI MARCEL
33. SZTACHELSKA WIKTORIA
34. SZYMAŃSKA ZUZANNA
35. ŚWIERSZCZ JULIA
36. TRZASKA ROBERT
37. WĄDOŁKOWSKI FILIP
38. WYSOCKI KACPER
39. ZELKOWSKI KORNEL

ROCZNIK 2016

1. BOCHIŃSKA NIKOLA
2. BOJANOWSKI SEBASTIAN
3. BORAWSKA PATRYCJA
4. BRZOZOWSKI JAKUB
5. CHUTKOWSKI DAWID
6. CZAJKOWSKA JULIA
7. CZECHOWSKA ALICJA
8. DĄBKOWSKI IGOR
9. DYMKOWSKA KORNELIA
10. DZIEMIŃSKI SZYMON
11. FLORCZYK TYMON
12. GRABEK MARCELINA
13. JAGIELSKA LILIANA
14. KARWACKA MICHALINA TERESA
15. KONOPKA WIKTOR
16. ŁAZAROWICZ MARTYNA
17. ŁUKASZEWICZ ADAM MIKOŁAJ
18. MAKOWSKI MACIEJ
19. NAPIÓRKOWSKA NIKOLA
20. NIKSA FRANCISZEK
21. NOWAK ANTONINA
22. PIECHOWICZ ALEKSANDER
23. POLKOWSKI MATEUSZ
24. RUTKOWSKA KINGA
25. SZMIGIEL MAJA
26. SZYMAŃSKA ZUZANNA
27. TARCICKI FRANCISZEK
28. WOJDYNA IGOR
29. ZAJKOWSKA IZABELA
30. ŻYWOLEWSKI KUBA
31. GALANEK ZUZANNA

ROCZNIK 2017

1. BACZEWSKA AMELIA
2. BIEŃCZYK MACIEJ
3. BRAJCZEWSKI HUBERT
4. BUTRYMOWICZ ALAN
5. CENDROWSKA ZOFIA
6. DĄBKOWSKA ROKSANA
7. FLERA MARCELINA
8. GÓRSKI MICHAŁ
9. JASTRZĘBSKI TOMASZ
10. KARWOWSKA ANNA
11. KIJEK MARCEL
12. KONOPKA OLIWIA
13. KULESZA HANNA
14. LEWIARZ ALEKSANDER
15. LISEWSKI MIKOŁAJ
16. MUSHYNSKYI MARK
17. OŁDZIEJEWSKI JAKUB
18. PALUSZKIEWICZ JAKUB
19. PIECHOWICZ DOMINIK
20. POPIELARCZYK MIŁOSZ
21. RABCZYŃSKI BALTAZAR
22. ROGOWSKA WIKTORIA
23. RYCHTER PIOTR
24. SAWICKI ANDRZEJ
25. SEŃCZYK ZOFIA
26. SKIEPKO GABRIELA
27. SZWAJOREK KRYSTIAN
28. ŚWIĘCZKOWSKA ALICJA
29. ŚWIĘCZKOWSKA AMELIA
30. TRZASKA RADOSŁAW
31. WACHOWSKI ANTONI
32. WALENDZIEWSKA NATALIA
33. ZALEWSKA ANTONINA
34. ZALEWSKA ZOFIA
35. ZDANOWICZ HUBERT

Więcej w tej kategorii: « Festyn Rodzinny Pomoc dla Juleczki »